суббота, 1 марта 2014 г.

ПАМ"ЯТАЙТЕ, ЩО ВСІ ЗМІНИ ПОЧИНАЮТЬСЯ З КОЖНОГО З НАС!!!

Зараз, як ніколи раніше треба показувати свою національно-громадську позицію всюди і у всьому, вдома, на вулиці, на роботі, у всьому що ви робите!!!!!!


Кричати про те, що ми гордимося своєю країною, своїми безсмертними героями, всім тим, що дає нам пишатися своєю нацією, яка непереможна...
Наші люди терпіли дуже багато так довго не тому, що вони по юному наївні і не розуміли, що їх дурять...вони просто дуже добрі і терплячі, але рано чи пізно настає переломний момент...терпець увірвався остаточно...тепер народ повстав і пропаганда національних традицій та патріотизму вже перестала бути бендерівською пропагандою...це вже невід"ємна частина кожного з нас... а гімн України - пробирає до мурашок так, що це відчуття не зрівняється ні з чим іншим...
Цей переворот був дуже потрібен нам...дуже шкода, що з такими страшними втратами...Вічна Пам"ять Героям!!!!...Вони навіки будуть у наших серцях... це переворот національної свідомості...Зараз, як ніколи раніше ми маємо рішуче йти вперед, не відступати, гордитися і піднімати країну!
Що стосується особисто мене, то в моїй сім"ї такий собі "міш-маш" національностей, але я всією душею і тілом українка і горджуся цим!
СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!!!
У НАС ЩЕ ВСЕ ПОПЕРЕДУ!!! 
ПАМ"ЯТАЙТЕ, ЩО ВСІ ЗМІНИ ПОЧИНАЮТЬСЯ З КОЖНОГО З НАС!!!

Комментариев нет:

Отправить комментарий