суббота, 17 мая 2014 г.

Пасхальний Декор. Стильно та креативно.А Ви знаєте, що сучасне і стильне пасхальне оформлення виглядає саме так???  а такі суперкруті писанки??? Стильні та Креативні!)))

Ми підготували декілька колажів з ідеями та тенденціями в оформленні, щоб Вам було легше приготуватися до свят і оформити свою оселю якнайкраще))Зовсім новий і свіжий погляд на традиційні атрибути Пасхи.

Зелень, пророщена травичка, квіти завжди приємні оку та нагадують про весняні пасхальні свята...Принципи color blocking, пастельні кольори, чорно-біла графіка, покриття листковим золотом, декоровані папером та полімерною глиною....

І як же круто виглядають традиційні атрибути Пасхи в такому зовсім нетрадиційному трактуванні? Black&White вічний тренд в дизайні одягу, предметному та інтер"єрному дизайні, в мистецтві...а тепер і в писанках!

Так би мовити, всюди актуально і головне дуже стильно виглядає.А особливо новою свіжою ідеєю є писанки з грифельним покриттям, на якому ви розмальвуєте яйце кольоровою крейдою? А круті гафічні писанки, розмальовані пермаментним маркером та декоровані папером? Та це вже готові герої та образи для дитячих забав та і для дорослих це крутий подарунок))).Одним словом можна проводити паралелі з тенденціями інтер"єрними та образами з модних глянців, все переплітається, кольори, матеріали, фактури..... Уявляєте, як креативно???

Комментариев нет:

Отправить комментарий