среда, 21 мая 2014 г.

Як Вам така Креативна карта?

Як знайти наш магазин Be Creative? Тепер це стало не тільки легко, а ще й захоплююче.Автор цього шедевру, моя подруга дизайнер і просто неймовірно-позитивна та креативна людина - Ольга Тіводор.

Така ідея зробити нестандартну мальовану карту прийшла нам одразу, адже магазин під назвою Be Creative, і карта мала бути в такій же стилістиці як і фірмовий стиль та логотип. 

Ми вирішили піти іншим шляхом, відійти від стандартів. Напевне, саме тому і все так вийшло легко, позитивно і невимушено.

Наш магазин знаходиться в центральні частині міста та знайти його не так вже просто...ми розмістилися в затишному дворику, котрий нагадує вузенькі колоритні дворики Італії...

Так, саме Італії, у нас тут і магазин італійської продукції PASTA, дизайн та фірмовий стиль якого також розробляла, у нас тут лунає італійська музика....
Також нестандартним наш провулок є по тій причині, що посередині житловий двір, з виноградом, чудовими квітами...

Ось трохи фото, як виглядає наш магазинчик))Атмосфера в магазині сприяє творчій роботі, часто навіть до пізхньої ночі....)))ну як у більшості творчих людей.


Асортимент постійно поповнюється новеньким декором та подарунками ручної роботи........


Так виглядає наш дворик))) Постійно додаємо щось новеньке, цікаве, щоб було приємно та затишно для клієнтів та гостів.


У магазині PASTA завжди багато смачненьких делікатесів для поціновувачів італійської кухні.


А ось і власне, житловий дворик....Там віє прохолодою, багато зелені та квітів, все так аутентично і по-домашньому...тут відчувається така хороша енергетика.Тепер знайти наш магазинчик Be Creative стане ще легше і ще цікавіше))).
Чекаємо вас у гості!!!!!!

Комментариев нет:

Отправить комментарий