суббота, 17 мая 2014 г.Ті, хто не чули про Фінський Дизайн - нічого не чули про дизайн взагалі...ну це моя особиста думка)))) І я вирішила в цьому переконатися остаточно. На ці травневі свята мені випала просто фантастична можливість побачити столицю дизайну на власні очі.
Любителі дизайну та архітектури з усього світу з"їжджаються в місто Хельсінкі, яке 2012 році визнане ніщо інше, ЯК СТОЛИЦЯ ДИЗАЙНУ!!!!
Тут вивчають культуру дизайну, його історію, нові модні тенденції, надихаються врешті-решт, купують безліч неймовірно-красивих дрібничок та предметів мистецько-дизайнерської цінності.
Сучасний фінський дизайн увібрав в себе найкращі традиції та актуальны тенденції сьогодення.
В Хельсінкі є цілий величезний дизайнерський квартал Design District Helsinkі, в якому зосереджено безліч магазинів з предметами дизайну, художніх галерей, музеїв дизайну, шоу-румів, дизайнерських б”юро, арт-студій та багато того, на що варто поглянути.
Трохи інформації:
Для фінського дизайну характерні мінімалізм та чисті лінії, природні матеріали та форми. Хоча не можна не згадати про яскравий фінський модернізм 50-60рр, Альваара Аальто, з творчості якого взагалі утвердився феномен і назва фінського дизайну. вироби відомої на весь світ компанії Marimekko, котрими користується не тільки кожен фін а й практично кожна десята людина планети.
Практично всі жителі Фінляндії щоденно використовують предмети дизайну, починаючи від постільної білизни та меблів та закінчуючи кофейними чашками та підсвічниками.
Фінський дизайн – практичний, він не є елітарним, він для всіх!!!!!
А тут чудова коротка характеристика про найвизначніших дизайнерів та їх знакові в історії дизайну творіння http://mysuomi.ru/?p=65


Фотозвіт з подорожі вже в наступному пості.))

Комментариев нет:

Отправить комментарий