суббота, 17 мая 2014 г.

MARIMEKKO - моїми очима!

Знову про Хельсінкі...

Найбільшим щастям для мене було потрапити в шоу-рум знаменитого фінського бренду Marimekko. Про історію цієї марки рекомендую почитати в моїй попередній публікації http://katrinmodesign.blogspot.com/2014/05/marimekko_17.html, надзвичайно цікаво.


Я так довго цього хотіла і в момент коли я переступила поріг, хотіла себе ущипнути, щоб остаточно зрозуміти що це не сон)))).
Там не те, щоб просто сказати: так, тут є на що подивитися...там просто очі розбігаються від тої шаленої краси, розмаїття яскравих малюнків та дизайнів..Це і текстиль інтер"єрний, шпалери, одяг, подушки, іграшки, величезна кількість різноманітного декору та посуду, коробки, таці, органайзери....чого тільки душа забажає.
Ну, те про що моя душа бажає там було з надлишком)). Хотіла все...та не купила нічого...

Бігала з одного кінця залу в інший, боялася що чогось раптом не побачу))думаю продавцям було смішно з мене. Потім я запитала чи раптом нема книжки про історію бренду. Виявилося, що книжок 5 чи 6 і всі такі різні але одинаково мені потрібні...та дорогі по 38-46 євро за шт.

Після цього вираз мого обличчя став ще більш розгубленим і водночас захопленим, але книгу так і не купила..

Я наче дитина, якій купили велосипед з такими захопленими поглядами все роздивлялася і не
могла натішитися....самі подивіться!
.


і це я побувала тільки в одному....А їх тільки в Хельсінкі налічується близько 5-ти!!!


2 комментария:

 1. Анонимный17 мая 2014 г., 15:33

  наскільки просто - настільки ж геніально!! жовтий патерн полонив моє серце)

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Так і є)) я вже багато років фанатка їх творчості. Все настільки просте і лаконічне, навіть по-дитячому наївне сприймається дуже легко і невимушено, всупереч строкатим малюнкам та насиченим кольорам. Саме в цьому їх успіх!

   Удалить