четверг, 16 октября 2014 г.

HALLOWEЕN DECOR (1) Creative Painted Pumpkins або як креативно розфарбувати диню і створити класний декор до Хеллоуіну

Друзі, скоро Хеллоуін...
У нас його звісно не святкують так грандіозно як в Америці, але порція натхнення не буде зайвою. Вирішила поділитися натхненням.
Перше, що приходить в голову і символізує це свято - це звісно дині. Але якими надзвичайно крутими вони можуть бути, скільки ж варіантів є? Мене вразило то розмаїття, як власне можна розмалювати їх і причому зовсім небанально, а дуже стильно. Сміло можна використовувати цей елемент у кожній оселі, в різних стилях цей улемент декору виглядатиме дуже вдало. 
Ось до прикладу, в класичному розумінні кантрі  то пасуватимуть навіть просто неокрашені натуральні композиції, наче прямо з городу)).

В сучасних класичних чи мінімалістичних інтер"єрах дині теж виглядатимуть дуже стильно, але тут вже треба більше попрацювати над їх декоруванням та покраскою.

В цій публікації якраз хочеться поділитися способами як саме можна задекорувати чи пофарбувати дині, та навіть зовсім обійтися без них і створити їх з пряжі, тканини, паперу....

Дуже мене вразило, наскільки стильними можуть бути дині з елементами шипів та заклепок. Я просто вражена!!! Ось, погляньте))Чорно-білий графічний варіант, як завжди дуже вдалий!

розмальовані звичайним перманентним маркеромдекупаж

З елементами осіннього листя
з декоративними стрічкамита дуже нестандартний варіант - в виді донатсів:)))


Всім натхнення! В наступній публікації будуть текстильні, картонні та в"язані диньки:)))Комментариев нет:

Отправить комментарий