вторник, 15 сентября 2015 г.

День в стилі " секс і місто "

Дівчата саме так називають такі дні...як мій сьогодні.
Все просто, ідеальна комбінація = шопінг + кафе + світський захід)))
Повернувшись з моря мені важко взагалі жити звичним буденним життям міста, йти на роботу або спілкуватися з клієнтами, відповідати на листи...я ж ще до кінця місяця у відпустці! І мені досі хочеться якихось яскравих емоцій, вражень та і простого дівчачого відпочинку. 
Ні про що не думати, нікуди не поспішати, з"їсти чогось смачненького, пощебетати з подругами про підбори та манікюр, про ідеї для нових проектів  та і просто прокайфували від дня, коли ти нічого не повинна, нікуди не біжиш і ні про що не переживаєш.
В результаті заходиш з подругою у взуттєвий магазин і розумієш, що так мало треба для щастя)))і хочеш одразу все!Шопінг
Проблема вибору : 
супер круті  елегантні лодочки на підборах, які роблять стрункими всіх без виключення, чи зручні балетки, які теж не менш елегантні, але...?

В цей момент відчула себе Кері Бредшоу, яка приміряє вже якусь там 50-ту пару лубутенів, які неможливо пройти поглядом. Але на привеликий жаль чи може радість( для мого гаманця) не було потрібного розміру туфель на підборах))))👠

Ну, скажу Вам далі мій вибір зупинився в бік зручності, бо стиль мого життя та активний ритм не збігається з ритмом елегантної пані, яка граціозними кроками прогулюється містом на підборах... Але ж я так хотіла бежеві лодочки!


І з"явилася нова проблема : які ж вибрати? Біла підошва на осінь - не практично, чорне лаковане взуття - кльово, та є вже подібні?
В результаті, не купила жодні)))добре, що включився здоровий глузд.
Приміряла - отримала задоволення від процесу / зекономила 950гривень)))👛
Потім був магазин білизни... 👙
Там спустила трохи грошей, а що? Раз туфлі не підійшли то треба було себе чимось потішити))) давно ж вже не було шопінг-терапії, а вона нам дівчатам так потрібна!
І тут я як почала хотіти все підряд....цей стан ейфорії затягує))
Щоб утихомирити свій апетит і не спустити страшні гроші на одяг, я йду на секонд. 
Це вже перевірений спосіб, тоді я купую відразу декілька речей і за адекватні гроші. В результаті: 5 речей за сотню гривень. Непогано наче))) і я задоволена!
Шифонова рубашка шоколадного кольору F&F, рубашка в стилі мілітарі Pimkie, 2 сірі світшоти Franco Callegari та Sensation та майка HENNES


Моя улюблена відповідь на запитання "як Ви можете назвати свій стиль" - я відповідаю "Роемся-копаемся - хорошо одеваемся")))) це якраз про цей випадок. 
А тепер проста арифметика:
пара туфель = 2 комплекти білизни + 5 стильних речей на осінь - я задоволена!

Кафе
Потім, коли один апетит задовільнила, то пробуджується інший))) покупку треба відмітити чимось смачненьким🍧🍨🍰🍥🍦🍷☕️

Наш з Оксанкою вибір зупинився на солодкому))) трохи можнаКапучино та ягідний смузі, Панна Кота та Десерт Лімончелло - справжня насолода для смакових рецепторів 👌🍧🍨

Світський захід
Останнім штрихом і кульмінацією цього диво-дня був похід на відкриття виставки концептуального живопису з міжнародного симпозіуму молодих митців в ILKO Gallery.В підсумку дня: я задоволена і святкую цей вдалий на події та емоційні задоволення день гляссе з корицею на терасі Львівської Майстерні Шоколаду))
Всім бажаю жити наповну і насолоджуватися такими днями. 
Дівчата, вони нам просто необхідні для поповнення нашої жіночої енергії, бо помічаю по собі : з активною роботою, бізнесом в біготні бо так зручно сама перетворююся на дівулю в розтягнутому світшоті, джинсах та кедах, а так хочеться бути леді. 
Висновок: виправляюся))) хоч іноді можна зробити собі такий дівочий день.

Комментариев нет:

Отправить комментарий